BOGACTWO LOKALNEJ KUCHNI

RESTAURACJA PRZY MŁYNIE

Restauracja Przy Młynie to kontynuacja rodzinnej działalności zapoczątkowanej od smażalni oraz łowiska w 2002 roku. Restaurację prowadzimy od 2016 roku, gdzie podajemy dania tradycyjne w nowoczesnym wydaniu. Potrawy serwowane u nas wykonujemy produktów z własnego gospodarstwa oraz od lokalnych przedsiębiorców daje nam gwarancję najwyższej jakości oraz pewność, że produkt jest zawsze świeży. Pierwsze sukcesy odnieśliśmy niespełna rok po otwarciu lokalu.

Na Targach Smaków Regionu w Poznaniu zdobywając nagrodę „Perła 2017” za roladkę z pstrąga żmiąckiego oraz pierogi z „Suską sechlońską” z sosem na śliwowicy w kategorii na najlepsza polską potrawę. Wyróżnienie to umocniło nas w przekonaniu o utrzymaniu regionalnego charakteru naszej kuchni.

Bogata oferta dań regionalnych oraz tradycyjnych dostępnych w karcie na pewno przypadnie do gustu nie jednemu smakoszowi.

Poprzez promowanie regionalizmu i kuchni naszych babć oraz przez miłą obsługę i klimatyczną stylistykę wnętrza załoga restauracji pozyskuje coraz to nowych klientów z różnych stron.

Różnorodne menu restauracji oprócz dań z pstrąga żmiąckiego, którego również nie mogło zabraknąć w ofercie, kuchnia serwuje wyśmienite przystawki, zupy, dania główne i desery.

ALTANKA "Przy młynie" Przyjęcie okolicznościowe

Oferujemy również możliwość zorganizowania imprezy plenerowej w naszej Chacie grillowej przy stawach rybnych. Chata może pomieścić do 70 os.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - szczegóły oferty >>